KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073538

nr 1307 3538

Akvarell

signerad. 1896, Dekor, bladets mått: 54x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:47:27